Ma 2019. május 24., péntek, Eszter és Eliza napja van. Holnap Orbán napja lesz.
Köszöntjük a Vacratot.info Vácrátót első civil hírportálján! Regisztráljon az oldalra, hogy kommentálhassa a híreinket és iratkozzon fel hírlevelünkre a legfrissebb információkért! Észrevételeiket és a fontosnak tartott információikat várjuk az info@vacratot.info címre. **** Felhívás! Keressük a vácrátóti általános iskolában készült tablóképeket és közös osztályképeket! Az 1955 előtti évfolyamokból 1969,1972,1974, 1978, 1979, 1981-ben iskolát kezdők, valamint az 1983-2013 közötti osztályfotókat. A képeket szekennelve az info@vacratot.info címre várjuk, vagy személyesen leadhatók Vácrátót, Ady Endre utca 68 alatt. Kérjük a képekhez mellékeljék a rajta lévők névsorát.

Híreink

Developed by JoomVision.com
Beszédes múlt, bizonytalan jövő

Beszédes múlt, bizonytalan jövő 

2014. október közepén új polgármestert és képviselőtestületet választott a falu. A választási...

Bővebben...

Emlékezzünk a régiekre

Emlékezzünk a régiekre 

Szerkesztőségünk ötlete alapján 1 évvel ezelőtt a vacratot.info és a helyi Fidesz közösen állított...

Bővebben...

Vigyázó Sándor szobor a Botanikus kertben

Vigyázó Sándor szobor a Botanikus kertben 

Az átadási ünnepséget későbbre tervezik, de elkészült Vigyázó Sándor gróf...

Bővebben...

Mátyás a hazug!

Mátyás a hazug! 

Az, hogy folyamatosan támadnak és megpróbálnak bennünket befeketíteni a falu pénzén lassan már...

Bővebben...

Döbrögi az igazságos

Döbrögi az igazságos 

Kedves olvasók, bizonyára önök is látták a helyi vezetés propagandájának friss számát....

Bővebben...

Ezért!

Ezért! 

Tisztelt Polgármester úr, és képviselőtestülete. Önök a helyi Fidesz elnökének novemberben kifejtették nézetüket, hogy Harrach Péter...

Bővebben...

Húsvét és Föld Napja a Botanikus kertben

Húsvét és Föld Napja a Botanikus kertben 

Körülöttünk élnek, tudunk létükről, mégsem ismerjük őket. – Tekints be a zuzmók különös...

Bővebben...

NYOMOZZ NÖVÉNYEK UTÁN AZ IRODALOMBAN!

NYOMOZZ NÖVÉNYEK UTÁN AZ IRODALOMBAN! 

Az MTA Ökológiai Kutatóközpont Nemzeti Botanikus Kertje az „Athenaeum az interneten” című TÁMOP-3.2.4-09/1/KMR-2010-0025...

Bővebben...

Országgyűlési választások Vácrátóton

Országgyűlési választások Vácrátóton 

Kedves olvasók, bár bizonyára a különböző híradásokból értesültek az 2014. Április...

Bővebben...

Iskolai farsang 2014 

Pénteken tartották meg az iskolai farsangot. Az erről készült videót a cikk további részében...

Bővebben...

Zöld híd teleplátogatás

Zöld híd teleplátogatás 

Tisztelt Vácrátóti Lakosok! Szeretném megosztani Önökkel a február 21.-én a Zöld Híd...

Bővebben...

Pre 1 2 3 4 5 6 Next

A polgárőrség újabb közgyűlése

PDFNyomtatásE-mail

Tisztelt Vácrátóti Lakosok!

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy fontos előre lépések történtek az egyesületünk életében. Novembertől saját autóval rendelkezünk, így a jövőben a polgárőrség költségére ezzel a gépjárművel történik a járőrözés. A község névtábla alá kikerült az a tábla is, melyen minden ember láthatja jelenlétünket a községben.
A szervezett járőrözéshez, a közügyekben való aktív részvételhez még sok új tag belépésére van szükség. Kérjük azokat, akiknek lehetőségük van részt venni a polgárőrség munkájában lépjenek be az egyesületbe, illetve akik fontosnak tartják, a községünkben működő takarékszövetkezetben vezetett 66000080-11083669 számlaszámra történő befizetéssel támogassák azt. Támogató hozzájárulásukat a polgárőröknél személyesen is megtehetik. Községünk képviselő testülete is, polgármester úr pedig polgárőr tagként is támogatja és fontosnak tarja az egyesület munkáját.
Szeretettel meghívjuk önöket a 2011. január 16.-án 13. 30 -órától az iskolában tartandó közgyűlésre.

 

Felhívjuk a polgárőrök figyelmét, hogy a közgyűlésen polgárőr vizsgát kell tennünk, amely a további működésünk feltétele. Továbbá tájékoztatjuk a tagokat, illetve az újként belépni kívánó lakosokat, hogy a vizsgát tett polgárőrök országosan kiterjedt kereskedelmi kedvezményekben részesülhetnek.
A vizsga tananyaga beszerezhető: Kövesdiné Hevesi Valériánál a Széchenyi út 1.szám alatt vagy telefonon  30/5627236 egyeztetve, illetve letölthető az Országos Polgárőr Szövetség honlapjáról /http://www.opsz.hu/?q=node/1083 ezen a linken /.
Napirendi pontok:
-tagfelvétel
-elnöki beszámoló
-2011. évi tervek
-polgárőr vizsga letétele


Mindenki megjelenésére és támogatására számítunk!

Tisztelettel: Vácrátóti Polgárőr Egyesület

 

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Oldal tetejére